Anasayfa / Etiket Arşivi: Pokemon GO nasıl oynanır

Etiket Arşivi: Pokemon GO nasıl oynanır

Kıymetli Pokemonlar Hangileri ?

Tüm dünyada büyük bir ilgi ile oynanan Pokemon GO’daki ender bulunan Pokemon’ları sizler için listeledik. Peki oyundaki en nadir Pokemon’ları nereden bulacak ve yakalayacaksınız? Tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO‘da en önemli amaç, Pokemon arşivini genişleterek en nadir Pokemon’ları yakalamak. Oyunda en güçlü ve en nadir bulunan Pokemon’ları yakalamak isteyen oyuncular, uzun yollar katetmek ve daha uzak mesafelere gitmek zorundalar. Devamını Oku »

Pokemon Go Nasıl Oynanır ?

Pokemon Go oyunu bu güne kadar yayınlanan videolardan bildiğimiz üzere sanal gerçeklik üzerine kurulmuş bir yapıda geliyor. Oluşturduğumuz karakterle birlikte Pokemon avına çıktığımız oyunda olduğumuz yerde durup  beklemek yerine gezerek Pokemon avlayoruz.  Devamını Oku »

Pokemon GO Nedir?

1990’ların fenomen çizgi filminden esinlenilerek yaratılan oyun Pokemon Go hakkında bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Arttırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi üzerine inşa edilen Pokemon GO’da; karakter oluşturarak gerçek harita üzerinde Pokemon’ları avlamaya çalışıyorsunuz. Pokemon’ları yakalamak için önce farklı mekanlardan Pokeball topluyoruz. Daha sonra Pokemon avına çıkıyoruz. Yolda yürürken karşınıza bir anda herhangi bir Pokemon çıkabilir ve yakalamak için sizi telefon başına tutabilir. Peki, Pokemon GO’da ... Devamını Oku »