Anasayfa / Etiket Arşivi: Pokemon GO

Etiket Arşivi: Pokemon GO

Pokemon Go Hileleri

Dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go efsanesi ile ilgili artık insanlar hileler ortaya çıkarmaya başladı. Pokemon Go oyuncuları banlanma tehlikesi görüyor olsa da yinede hileleri denemeye değer buluyorlar. Nintendo‘nun firması tarafından geliştirilen Pokemon Go oyunu için çıkartılan hilesinde artık sokak sokak yürümenize gerek kalmıyor! Oturduğunuz yerden bile Pokemon yakalabilirsiniz! Bilindiği üzere oyunda “incense” adında bir item bulunuyor, bu item kullanıldığında etrafınızdaki pokemonlar size doğru ... Devamını Oku »

Pokemon Go Nasıl Oynanır ?

Pokemon Go oyunu bu güne kadar yayınlanan videolardan bildiğimiz üzere sanal gerçeklik üzerine kurulmuş bir yapıda geliyor. Oluşturduğumuz karakterle birlikte Pokemon avına çıktığımız oyunda olduğumuz yerde durup  beklemek yerine gezerek Pokemon avlayoruz.  Devamını Oku »

Pokemon GO Nedir?

1990’ların fenomen çizgi filminden esinlenilerek yaratılan oyun Pokemon Go hakkında bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz. Arttırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi üzerine inşa edilen Pokemon GO’da; karakter oluşturarak gerçek harita üzerinde Pokemon’ları avlamaya çalışıyorsunuz. Pokemon’ları yakalamak için önce farklı mekanlardan Pokeball topluyoruz. Daha sonra Pokemon avına çıkıyoruz. Yolda yürürken karşınıza bir anda herhangi bir Pokemon çıkabilir ve yakalamak için sizi telefon başına tutabilir. Peki, Pokemon GO’da ... Devamını Oku »