Anasayfa / Etiket Arşivi: fıkra oku

Etiket Arşivi: fıkra oku

Doktor Fıkraları 1

Unutkanlık Adam doktorun karşısına oturdu. – Durum çok vahim doktor bey, bir dakika önce olan her şeyi unutuveriyorum. – Peki niçin hatırlamaya çalışmıyorsun? – Neyi? Bir Kötü Birde Ondan Kötü Haber Doktor hastalarından birini aramış. Telefonda aralarında şöyle bir diyalog geçmiş : –Sana bir kötü bir de çok kötü haberim var. Önce hangisini söylememi istersin demiş. – İlk önce kötü ... Devamını Oku »

Doktor Fıkraları 2

Mirasçılar Düşünsün Kayserili hasta doktora sorar: -Doktor bey, ameliyatım çok masraflı olacak mı? Doktor gayet ciddi bir tavırla cevap verir: Devamını Oku »

Kaşınan adam

Adamın biri Pet Shop’a giderek bir Papağan almış. Satan adam ise papağanın çok küfrettiğini söylemiş. Bizimki yine de almış ve evine koymuş. Papağan kendisine ve gelen misafirlere sürekli “G.tünü s.kim” diyormuş. Bu durum 2-3 gün sürekli tekrar etmiş ve papağanın “G.tünü s.kim” sözleri bir türlü bitmiyormuş. Sahibi aldığı yere ne yapacağını sormuş. Devamını Oku »

5 Dolar

New York`tan Los Angeles`e giden uçakta cingöz bir avukat ile sarışın bir hanım yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanımla yakınlaşmak hem de hoşca vakit geçirmek için bir oyun teklif ediyor. Kabul görünce oyunu anlatıyor -Size bir soru soracağım, cevabı bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz soracaksınız bilemezsem ben size 50 dolar vereceğim. Ve ilk soruyu soruyor Devamını Oku »

Hamile kalamayan koyun

Adamın birinin çok sevdiği bir koyunu varmış. Bu koyun hiç gebe kalamıyormuş. Adam, komşu köyde birinin koçu olduğunu ve hangi koyunla çiftleşirse hamile bıraktığını duymuş. Bunun üzerine koyununu el arabasına koymuş, çıkmışlar yola, köye vardıklarında selam verip adamın yanına yaklaşmış. -Yahu gardaş senin koçun methini duydum koştum geldim. Hele bizim koyuna da bir çare. -Aman gardaş lafımı olur. Amma 30 ... Devamını Oku »